אודות

עו"ד סתיו סער הוא סניגור פלילי המתמחה בהגנה על חשודים ונאשמים במסגרת הליכי חקירה ובפני הערכאות השיפוטיות השונות.

עו"ד סתיו סער מחזיק בתואר ראשון מבית הספר רדזינר למשפטים שבמרכז הבינתחומי הרצליה, ברישיון לעריכת דין בישראל וכן באישור לשמש כסניגור בבתי הדין הצבאיים. כמו כן, לעו"ד סתיו סער סיווג ביטחוני גבוה לצורך ייצוג בתיקים צבאיים וביטחוניים הדורשים זאת.

עו"ד סתיו סער החל את דרכו המקצועית במשרד עו"ד פלילי ותיק ומוכר, שם הועסק במשך 5 שנים, תחילה כמתמחה ולאחר מכן כעורך דין מוסמך. במהלך תקופה זו, שימש כסניגור בתיקים פליליים סבוכים ומורכבים והיה חלק מצוות ההגנה בפרשיות ידועות ומתוקשרות רבות שזכו להד ציבורי נרחב.

בהמשך, ייסד משרד בוטיק המתמחה בייעוץ וייצוג משפטי בשלושה תחומים מרכזיים:
משפט פלילי; עבירות צווארון לבן; ומשפט מנהלי-ציבורי. שלושת תחומי העיסוק של המשרד מחזיקים במכנה משותף מובהק ומשמעותי: התמודדות הפרט עם מהלכיהן של רשויות השלטון השונות.

לקוחות המשרד מלווים ומטופלים על ידי עו"ד סתיו סער באופן אישי, תוך שימת דגש על מספר עקרונות המוטמעים עמוק ב-ד.נ.א של המשרד: דיסקרטיות מוחלטת; גיבוש אסטרטגיית הגנה אפקטיבית, בהתבסס על ניתוח מעמיק של ראיות התביעה וההגנה; מתן פתרונות משפטיים יצירתיים בהתאם לסוגיות העומדות על הפרק; וכן זמינות מרבית לצרכי הלקוח.

במסגרת פעילותו המקצועית נמנה עו"ד סתיו סער על חברי הפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין ובתוך כך חבר בועדות הבאות: ועדת סדר דין וראיות; ועדת איסור הלבנת הון; הפורום למשפט מדע וטכנולוגיה; וכן בועדת משטרה.

עו"ד סתיו סער נשוי, אב לשניים, ומתגורר בעיר הרצליה.

alt text